Program

Podrobnosti programu budeme průběžně ještě přidávat.

Prozatím se můžete těšit konkrétně například na:

Košplay

Začínáte nebo chcete začít s Cosplayem? Tahle soutěž je právě pro vás. Nepotřebujete nic, než jen odhodlání jít si zkusit něco jiného. Během vymezeného časového úseku si budete z námi dodaného materiálu pod dozorem a za pomoci zkušených veteránů vyrábět kostýmy, které pak ve vší parádě předvedete ostatním návštěvníkům. Jak mohou výsledky vypadat se můžete podívat na videu z Akiconu 2019

Anime hra

K Ostrakonu již neodmyslitelně patří také blbnutí v podobě Anime hry. Každá sekce si pro Vás připraví pár aktivit, soutěží a výzev, které si budete moci v páru zkusit. Tancovali jste už třeba na DDR naopak? Jak jsou na tom vaše dovednosti s hůlkami? To nejtrhlejší co nás napadne přímo na Vašem conu!

Galavečer

Slavnostní zahájení festivalu proběhne v pátek večer. Zatancujeme si a oslavíme společně celý festival. Těšit se můžete na doprovodný program, tématickou hudbu a přátelskou atmosféru.

Přednášky:

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the server is overloaded or there is an error in the application.