Středisko Volného Času Ostrava-Zábřeh
Gurtjevova 1823/8 700 30 Ostrava

Letošní ročník

Ostrakon proběhne od pátku do pondělí 21.7. – 24.7. 2023, v Ostravě Zábřehu.

Nacházet se budeme v prostorách Střediska Volného Času Ostrava-Zábřeh: Gurťjevova 1823/8 700 30 Ostrava Prostory nabízí několik místností na přednášky, workshopy, deskové i konzolové hry ale také posezení k odpočinku či něčemu dobrému. K dispozici bude rovněž menší zahrádka. Na přespání máme k dispozici tělocvičnu s šatnami na převlečení s uzamykatelnými skříňkami. K dispozici jsou rovněž sprchy a sociální zázemí.

Prostory lze upravit na bezbariérové. V případě, že potřebujete bezbariérový přístup, prosím, nejpozději týden před festivalem nás kontaktujte na mail podpora@ostrakon.cz .

Pokud jste si na našm e-shopu objednali tričko, budete si jej moct vyzvednout u vstupu během vyzvednutí vstupenek.

Okolí

V blízkém okolí se nachází několik obchodů s potravinami, restauračních zařízení a dvě zastávky daleko je nákupní centrum AVION Pro cosplayery a fotografy je v okolí k dispozici řada volných míst, například Bělský les, náměstí SNP a další. V případě otázek neváhejte kontaktovat organizátory.

Občerstvení na akci

Přímo v Areálu bude zajištěno základní občerstvení v podobě prodejních stánků. Dále je možné stravování v okolních pohostinských zařízeních. (Vietnamská restaurace Hoi An, pizzerie Vosíme atd.). Dále od akce se pak nachází nákupní středisko AVION Shopping Park nebo nákupní středisko Kotva s řadou pohostinských zařízení a fast foodů. Dále je možné v Ostravě objednat jídlo pomocí dovozových služeb (damejidlo.cz, wolt.cz, bolt.cz, jednotlivé rozvozové restaurace.)

Prodejní stánky

Konkrétní prodejce budeme průběžně zveřejňovat před akcí, ale ani u nás nebudou chybět stánky se zbožím s tématikou spojenou s námi. Fantasy, sci-fi, anime, manga atd.

Bankomaty

Nejbližší bankomaty jsou v nákupním středisku Kotva (Česká spořitelna) nebo v nákupním středisku Avion (ČSOB, Raiffeisenbank, AirBank atd.). Na místě se dá platit pouze v hotovosti, případně podle možností stánkařů i kartou.

Ceny lístků

Předprodej
Celý con: 550 CZK
Na místě
Celý con: 700 CZK
Pátek: 350 CZK
Sobota: 450 CZK
Neděle: 450 CZK
Pondělí: zdarma